מי אנחנו?


סטודיו תשובה לאדריכלות החל את דרכו ב-2008 וצבר רקע וניסיון נרחבים של עשייה אדריכלית בארץ ובאירופה. למשרד יכולת ייחודית להתמודד עם פרויקטים מורכבים ולהעניק להם קו קונספטואלי-תכנוני-עיצובי רציף מהתפיסה העירונית ועד לפרטי הפרטים.
בשנת 2018 לאחר שותפות ועשייה רבת שנים עם חברי האדריכל דני סוסנר, התפצלו דרכנו וחברת תשובה סוסנר אדריכלים שינתה את שמה לסטודיו תשובה לאדריכלות.


אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירות אישי ומקצועי בסטנדרטים גבוהים ביותר תוך יצירת שפה משותפת, חדשנות, רעננות ומקצוענות תכנונית וטכנית. צוות הסטודיו מורכב מאדריכלים מנוסים, אחראיים ומוכשרים ומקיים שיתופי פעולה וצוותי תכנון חשיבה מגוונים בהתאם לאופי ולצורכי הפרויקט. כמנהל הסטודיו אני שותף מלא לעשייה, לעיצוב הפרויקט ולניווט התהליכים.

מה אנחנו עושים?


הצלחתו של כל פרויקט מתחילה בתווית קונספט נכון ואנו מגבשים אותו בעזרת מחשבה מקורית, חדשנות, יצירתיות ודיאלוג פורה עם הלקוח. הסטודיו נפרש על תחומי עשייה מגוונים: תכנון עיר ובינוי, מבני ציבור, מגורים, התחדשות עירונית, בניה פרטית, דיור מוגן, עיצוב פנים ותכנון משרדים. אנו מתעניינים במימוש רעיונות ופרויקטים ייחודיים.

למה אנחנו עושים את זה?


אנו מעצבים חללים לפעילות אנושית. קרן הרחוב, המבנה, החומר ממנו עשוי קיר, אור ותנועה הם כלים המשמשים אותנו ליצירת מקומות. כל אלמנט ופרט ממלא תפקיד במכלול החויה ומשמש רקע להצגה האנושית. אנו מנסים ליצור חוויה רב-חושית של המשתמשים העתידים לאכלס את המקום.
הדבר המרגש אותנו ביותר בתהליך היצירה הוא מציאת הקו המקשר בין מכלול המרכיבים שלכאורה אינם קשורים זה לזה: סביבה קיימת, פרוגרמה, נתונים טכניים, יחסים בין אישיים, אור, יופי, זמן, תקציב קיימות וכו’. זהו קו מחשבתי / פיזי המהווה את ציר העשייה. קו המלווה את הפרויקט בכל שלביו: מהנייר דרך הבטון באתר הבנייה ועד ליצירת למקום שטוב לחיות בו.